Pradžia ŠVAISTIKLIAI MOTOCIKLAMS

Švaistikliai motociklams ir keturračiams

Prekiaujame gatvės, keturračių, sniego, vandens motociklų ir motorolerių švaistikliais. Kokybiškus švaistiklius motociklams ir motoroleriams, galime pasiūlyti pasirinkti iš Europoje gerai žinomų gamintojų katalogų:

Populiariems Lietuvos rinkoje motociklams ir motoroleriams švaistiklius turime savo sandėliuose, taip pat švaistiklius moto technikai galime užsakyti iš gamintojų ar Europos logistikos sandėlių.

Taip pat atskirai galite įsigyti atskirus motociklų švaistiklių komponentus: švaistiklio viršutinius guoliukus (seperatorius), tik sustiprintus švaistiklius, apatinius švaistiklio guolius ar indėklus, švaistiklio apatinius pirštus.

Jei mūsų pateiktuose kataloguose nerasime jūsų turimo motociklo modelio švaistiklio, rašykite užklausą e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir mes jums padėsime surasti detales kitų gamintojų ar originalių dalių kataloguose.

Baltic Moto įmonė bendradarbiauja su daugeliu moto remonto dirbtuvių ir gali jums pasiūlyti motociklo alkūninio veleno restauravimo paslaugas. Mūsų partnerių patirtis ir kokybė tikrai nenuvils net įnoringiausio kliento. Padarytiems darbams suteikiame garantiją. Pristatykite motociklo alkūninį veleną į Baltic Moto parduotuvę ir mes atliksime:

  • Alkūninio veleno diagnostiką (patikrinama švaistiklio ir jo komponentų būklė)
  • Alkūninio veleno ardymas (preso pagalba išardomas velenas, išimamas senas švaistiklis bei sudilę guoliai)
  • Alkūninio veleno surinkimas (preso pagalba surenkamas velenas įstatant naują švaistiklį ir švaistiklio guolius)
  • Alkūninio veleno balansavimas (specializuotos įrangos pagalba balansuojamas velenas kad nevibruotų variklis)
  • Alkūninio veleno atnaujinimas (metalo apdirbimo staklių pagalba atstaoma velemo galų forma, sriegių būklė)
  • Alkūninio veleno švaistiklio restauravimas (šlifuojamas senasis švaistiklis ir pritaikoma nauji guoliai)

 

 

 

Užsakymus ir užklausas siūskite e-paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Techninės informacijos klausimais skambinti tel. +370 37295959, +370 68099660.